Witaj, 

Jeśli jesteś tutaj to znaczy, że nie możemy się spotkać osobiście i właśnie dlatego oferuje Ci skorzystanie z konsultacji kosmetologicznej online. Jako kosmetolog i szkoleniowiec zajmuje się prowadzeniem indywidualnych terapii zabiegowych i pielęgnacyjnych od 12 lat i zawsze staram się do tego podchodzić całościowo, traktując skórę jako odzwierciedlenie tego co dzieje się w środku. Wierzę, w to że tylko podejście dogłębne i indywidualne może prowadzić do pięknego i zdrowego wyglądu. Wiem też, że łatwo pogubić się zarówno w odnajdywaniu potrzeb skóry jak i wyborze konkretnych produktów dlatego ja Ci to ułatwię, wytłumaczę w prostych słowach co jak działa i dlaczego możesz tego używać lub nie. Dzięki konsultacji ze mną dowiesz się ..

Jakie są potrzeby Twojej skóry…

                               Jak powinna wyglądać Twoja rutyna pielęgnacyjna  i jak ją wykonywać 

Co robić żeby mimo upływu lat skóra nadal wyglądała dobrze

                              Jak zwalczyć problem trądziku, suchej skóry czy przebarwień

Jak się odżywiać, co wyeliminować

                           Jak się chronić przed słońcem i działaniem wolnych rodników

Jakie zabiegi gabinetowe są odpowiednie dla Ciebie 

                                        Jakie kosmetyki są odpowiednie dla Twojej skóry 

Dlaczego mimo używania dobrych kosmetyków, Twoja skóra jest odwodniona 

                                 Co zrobić z rozszerzonymi “porami” 

Istnieją dwie formy konsultacji, możemy spotkać się na video rozmowie, w trakcie której opowiesz mi o sobie i swojej skórze a ja odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania i ustawię Twoją pielęgnację na dobre tory. Konsultacja może być jednorazowa ale zazwyczaj kontynuujemy spotkania tak, żebym mogła „prowadzić CIę za rękę” przynajmniej na samym początku kiedy dochodzi do wielu zmian i pojawia się dużo pytań. Jeśli wybierzesz tą formę kontaktu ze mną w ciągu 7 dni od spotkania dostaniesz plik z pełnym opisem Twojej skóry, wskazówkami pielęgnacyjnymi dotyczącymi nie tylko konkretnych kosmetyków ale także formy aplikacji. Przedstawię Ci mój plan suplementacji dla Ciebie, skieruję na odpowiednie badania i przeanalizuję te które już masz.

Jeśli nie masz możliwości lub nie lubisz rozmów video możemy umówić się na wymianę informacji i konsultację w formie mailowej – prześlę Ci bardzo obszerną ankietę, poproszę o zdjęcia (tylko do mojego i Twojego wglądu)  którą wypełnisz i ja na jej podstawie pomogę Ci zadbać o Twoją cerę. Koszt pierwszej konsultacji to 290 zł. Każda kolejna konsultacja to koszt 180 zł.

Przykładowe pytania ankiety :

Czy po nałożeniu rano kremu Twoja skóra 

 • Jest nawilżona przez cały dzień
 • Czuje ściągnięcie i muszę powtarzać aplikację
 • Świeci się po każdym kremie dlatego nie lubię ich używać
 • Swędzi i piecze 

Czy po wyciśnięciu krosty ropnej :

 • Miejsce momentalnie się goi
 • Goi się ale zawsze pozostaje przebarwienie
 • Przebarwienie jest ale schodzi po ok dwóch tygodniach
 • Miejsce goi się z pozostawieniem blizny

Czy Twoja skóra po  oczyszczaniu detergentem w postaci żelu/płynu micelarnego/ pianki :

 • Jest ściągnięta i podrażniona
 • Zauważam lekkie zaczerwienienie ale po kilku minutach schodzi 
 • Jest tępa ale nie podrażniona
 • Reaguje bardzo dobrze, nic nie szczypie, nie piecze

Pytań w ankiecie jest dużo, ale spokojnie jeśli nie umiesz na nie odpowiedzieć od razu powiem Ci jak to sprawdzić, czasem poproszę o wykonanie testu. Nasz kontakt polega na współpracy, Chcę być dla Ciebie wsparciem. Jak już poznam odpowiedzi na wszystkie pytania prześlę Ci plik który będzie zawierał wszystkie wskazówki dotyczące Twojej skóry, tego jak powinnaś ją traktować, na co uważać, jakich produktów używać w tej chwili i jak je wybierać w przyszłości – zgodnie z aktualną potrzebą skóry. Zaproponuję ścieżki leczenia farmakologicznego (jeśli będzie taka potrzeba), pokieruję do odpowiednich specjalistów jeśli okaże się, że problem jest poważny.

Przygotowanie do konsultacji video:

 • Zbierz wszystkie wyniki badań jakie masz z ostatnich 4 miesięcy ( USG także)
 • Zrób zdjęcia kosmetyków których używasz
 • Przygotuj zdjęcia skóry ( jeśli posiadasz w najostrzejszej fazie zaognienia stanu skóry)
 • Postaraj się zapisywać przez kilka wcześniejszych dni co jesz i pijesz i w jakiej ilości.
 • NIE stresuje się 🙂 jestem od tego, żeby Ci pomóc :))

W celu umówienia konsultacji napisz do mnie maila:

karolina.lacura@gmail.com

Zapraszam i dziękuje za zaufanie.

4 thoughts on “konsultacje

 1. Ania pisze:

  Wszystkim nowym osobom polecam Karolinę. Jej profesjonalizm i ekspercka wiedza pozwala czuć się bezpiecznie. Ale co otrzymacie ponadto jest jeszcze ważniejsze – Karolina ma bardzo holistyczne podejście, szuka głębiej, układa plan indywidualnie i po prostu rozumie co się u pacjentki/-a dzieje, jaki ma to wpływ i co można w danym momencie z tym zrobić. Jest nastawiona na długoterminowe efekty, które na prawdę widać. Jestem jej pacjentka od prawie roku i wiem już że trafiłam na odpowiedniego człowieka. A już wisienka na torcie jest super przyjazna, luźna atmosfera podczas wizyt. Czuje się trochę jakbym spotkała się z koleżanka 🙂

  1. Karolina pisze:

   Aniu bardzo Ci dziękuje za te miłe słowa . Współpraca z Tobą to czysta przyjemność !

 2. Kasia pisze:

  Do Karoliny trafiłam w maju 2021, ze stanem masakrycznym mojej cery. Aktywny trądzik, liczne rany po drapaniu, a twarz bardzo boląca. Gorszy stan trudno mi sobie wyobrazić. I Karolina zajęła się mną jak empatycznie, czule i z ogromną troską. Pomogła mi dobrać odpowiednią pielęgnację, doradziła, co dalej przebadać. A przede wszystkim przekonała mnie do tego, że antybiotyki, hormony i inne mocne leki przepisywane przez dermatologów, nie są wyjściem – co też sama przeczuwałam, ponieważ bardzo źle znosiłam antybiotykoterapię. Dzięki dobrej pielęgnacji, dokładnym przebadaniu się i wyrównaniu niedoborów (które pojawiły się po covidzie) i czasowi, udało mi się pozbyć wszystkich zmian zapalnych. Karolina cały czas wspierała mnie w powolnej regeneracji skóry. Zaufałam jej bezgranicznie, ponieważ widziałam efekty. Od kilku miesięcy pracujemy nad redukcją blizn potrądzikowych i utrzymaniem dobrej kondycji skóry za pomocą zabiegów i pielęgnacji, które Karolina dobiera bezbłędnie. Mimo że niektóre kosmetyki i zabiegi kosztują sporo, nie czuję, że to pieniądze wyrzucone w błoto, ponieważ idealnie spełniają swoje zadanie. Polecam każdemu!

  1. Karolina pisze:

   Kasiu bardzo Ci dziękuje, za tak obszerny komentarz i Twoje zaufanie. Nasz sukces nie miałby miejsca gdyby nie Twoja wiara w to, że się uda oraz cierpliwość której wielu ludziom brakuje. Ściskam Cie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *