Co przychodzi CI do głowy kiedy słyszysz “dla siebie samej” ale tak naprawdę w głębi duszy. Co byś zrobiła mając wolny czas w naturze z dala od codziennego stresu, pośpiechu i obowiązków?  Mi przychodzi do głowy jedno SAMODBANIE. I choć w ogólnym słowniku takie słowo nie istnieje w moim pojmowaniu  przyjemności dla siebie o to właśnie chodzi, o zadbanie. 

Pomysł na przestrzeń w której zadbam o siebie w środku kiełkował już dawno a codzienne spotkania z kobietami utwierdzały tylko w przekonaniu że gdzieś kiedyś trzeba zorganizować miejsce i czas na to żeby się spotkać i zadbać o ciało i duszę. Dla Was i dla siebie samej stworzyłam warsztaty w których odnajdziecie wszystkie ( no prawie) kobiece potrzeby. 

Przeprowadzę Was przez moją wersję pielęgnacji skóry, tak abyście umiały odgadywać swoje potrzeby.

Nauczę Was czego i w jaki sposób używać krok po kroku, jak dotykać, czym się kierować przy zakupach.

Wytłumaczę Wam dlaczego skóra, która jest genialnym organem reaguje tak a nie inaczej na to co z nią robicie. Wśród zieleni traw i magicznej natury stworzymy małą manufakturę Waszych własnych kosmetyków, które będziecie testować w domach. 

Będziemy także pielęgnować resztę ciała w czym pomogą nam sesje jogi i medytacji prowadzone przez Milenę, instruktorkę jogi i prywatnie moją koleżankę z maminych kręgów. Uwierzcie mi ( bo sprawdziłyśmy to na zeszłorocznych warsztatach), że sama obecność Mileny sprawia, że człowiekowi robi się cieplej w sercu a oddech jest dużo spokojniejszy.

Dla Ciebie i siebie samej zaprosiłam do współpracy kolejną wspaniałą kobietę i koleżankę z licealnej ławki Magdę Fritz – seksuolożkę i psychoterapeutkę. Magda porozmawia z nami o potrzebach, także seksualnych. O tym jak się odnajdywać jak mieć lepszą relację z kimś i z samym sobą.Poprowadzi warsztat

Seksualność 360°

Spotkanie, które umożliwi Ci obejrzenie swojej seksualności z różnych stron, a tym samym pomoże lepiej zrozumieć to co dzieje się aktualnie w Twojej sferze seksualnej. 

  • Złapiemy perspektywę, by zrozumieć swoje indywidualne potrzeby i ewentualne trudności.
  • Przyjrzymy się różnym elementom życia i nas samych, które mają wpływ na nasz seks.
  • Zastanowimy się nad osobistym planem rozwijania swojej seksualności.
  • Damy sobie przestrzeń na dzielenie się (nieobowiązkowe) swoim doświadczeniem, bez oceny i spięcia.

Naszą energię uwolnimy w kobiecym kręgu gdzie każdy będzie mógł opowiedzieć o tym o czym ma ochotę bez oceny, bez złotych porad. 

Kiedy w głowie miałam wizję tej wyprawy do siebie samej  malowałam wyobraźnią  bose stopy wśród łąk i kwiatów, słyszałam śpiew ptaków  i wiatr muskający włosy, czułam bliskość w kobiecej sile. Tak tam będzie. Myślę że znalazłam do tego idealny miejsce – pochodzący z XVIII wieku Dworek Baczki usytuowany wsród 300 letnich drzew a to wszystko tylko 70 km od Warszawy. Tutaj czas naprawdę się zatrzymał i klimat tego miejsca jest niepowtarzalny. Sami Zobaczcie. My, natura i nasze doświadczenia w jednym. 

Kilka słów o dziewczynach które razem ze mną stworzą dla Was wyjątkową przestrzeń:

Milena praktykuje  od 2011 roku, wtedy po raz pierwszy spotkała się z jogą posturalną na zajęciach Marty Nadratowskiej i już nie zeszła z tej ścieżki. Od tego czasu zgłębiała stopniowo filozoficzne i terapeutyczne aspekty praktyki.Milena powtarza często, że joga pomogła jej nie jedno przetrwać.Stabilność, siła i równowaga w ciele przełożyły się na harmonię w uczuciach, zrozumienie emocji i spokój umysłu. Milena na co dzień prowadzi zajęcia według metody B.K.S. Iyengara  w szkole Joga Sztuka Życia w Warszawie i cały czas doskonali swoje umiejętności . Ja z Mileną znam się od kilku lat, połączył nas klub mam do którego przyszłyśmy z naszymi kilkumiesięcznymi wówczas dziećmi. Milena jest przemiłą otwartą kobietą, która potrafi znaleźć w życiu równowagę a nas na warsztatach poprowadzi w kierunku większej uważności cielesnej. Poprowadzi praktykę jogi a także medytację.

Magda Fritz – seksuolożka, psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka. Twórczyni profilu oraz podcastu @rozmowyoseksie. Od lat zajmuje się tematem ludzkiej seksualności, cielesności i akceptacji siebie. Prowadzi Kręgi Kobiet tworząc bezpieczną przestrzeń na wyrażanie emocji i myśli, wolną od oceniania i doradzania. https://www.rozmowyoseksie.pl/kregi

Magda Poprowadzi dla Was warsztaty Seksualność 360°

oraz poprowadzi kobiecy krąg otarcia i zamknięcia całych warsztatów 🙂

Ponieważ chcemy by naszemu wyjazdowi towarzyszył relaks przedstawiamy Wam ogólny plan 🙂 bez spięcia, bez wyznaczonych godzin 🙂

Piątek:

Przywitanie 

Wspólny obiad 

Pierwszy powitalny krąg kobiecy prowadzony przez Magdę

Ognisko, Kolacja 

Sobota:

Poranna Joga 

Medytacja 

Śniadanie 

Warsztat Podstawy pielęgnacja – droga do pięknej skóry 

Obiad 

Warsztat Seksualność 360°

Czas na relaks, spacer wśród okolicznej pięknej zieleni.

Joga  

Kolacja 

Niedziela:

Poranna Joga 

Śniadanie 

Warsztat – Twój własny kosmetyk DIY

Obiad, pożegnanie i smuteczek, że już odjeżdżamy 🙂

Cena trzech dni warsztatu to 1600 zł. W zamian dostaniesz :

3 sesje jogi

Medytacje

2 kręgi kobiece

Warsztaty Seksualność 360°

Warsztaty Podstawy pielęgnacji

Warsztaty Twój kosmetyk DIY

Pełne wyżywienie (kuchnia wegetariańska)

2 noclegi w Dworku Baczki (70 km od Warszawy) wśród 300 letnich drzew.

Leśna i łąkowa kąpiel kiedy tylko chcesz, niezapomniane chwile i wspaniałe towarzystwo :).

Jeśli masz ochotę spędzić z nami ten czas: wpłać zaliczkę ( 500zł) na numer konta : 93 1050 1966 1000 0090 9075 7957. W tytule wpisz Zal/ImięNazwisko.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy karolina.lacura@gmail.com

My nie możemy się doczekać a Ty ?